Актуальні питання відбудови зерносховищ пошкоджених війною

У постійній співпраці за партнерами, провідними інженерами компанії, ТОВ «БФ Завод» постійно працює над актуальними питаннями відбудови зерносховищ пошкоджених війною. Ми відкриті до конструктивного діалогу з власниками аграрних підприємств та представниками влади стосовно участі нашого підприємства у відновлюваному процесі.

Відновлення виробництва металоконструкцій для тваринницького комплексу у Черкаській області

Перші дні весни ознаменували підписання контракту з аграрною компанією, та відновлення виробництва металоконструкцій для будівництва тваринницького комплексу у Черкаській області. На кінець березня нашою компанією заплановано випуск 300 тон готової продукції.

Запуск виробництва металоконструкцій для будівництва деревообробного виробництва

На початку нового 2023 року проведено успішну роботу з постачання необхідної сировини підготовку обладнання та запуск виробництва металоконструкцій для раніше ініційованого проекту великого будівництва деревообробного комплексу.

З Новим Роком та Різдвом Христовим

ТОВ «БФ Завод» вітає наших партнерів та колектив підприємства з Новим Роком та Різдвом Христовим. На протязі року війни в Україні, наше керівництво вело активну діяльність по пошуку нових контрактів та проектів для підтримки економіки підприємства та країни в цілому.  Спільно за партнерами був ініційований інвестиційний проект на Західній Україні. Маємо велику надію, та прикладаємо […]

Розробка проекту деревообробного комбінату площею 75 000 m2

У грудні ТОВ «БФ Завод» разом з інвестором ініціювало запуск розробки проектної документації КМ та КМД та послідуюче виробництва будівельних металоконструкцій для деревообробного комбінату загальною площею 75 000 квадратних метрів.

Запуск лінії виробництва профнастилу Н75

У листопаді відбувся успішний запуск лінії виробництва профнастилу Н75 призначених для реконструкції пошкоджених під час перших місяців війни об’єктів у Київський області. Наша діяльність дозволяє швидше відновити постраждалі регіони, підтримати економіку України та зберегти робочі місця.

Побутова піч для населення

Долучаючись до допомоги економіки під час опалюваного сезону, наша компанія розробила побутову піч з доступною для населення вартістю. У листопаді 2022 року, ТОВ «БФ Завод» запустило у серійне виробництво промисловий зразок.

Ініціативи по відновленню єкономіки

Наше підприємство приймає активну участь у ініціативах спрямованих на відновлення економіки під час військових дій. Навантаження на енергетичну інфраструктуру, та питання опалення під час зимового сезону ставить перед нами нові виклики. Нашими конструкторами було розроблено бюджетне рішення для опалення приватних будинків. В жовтні було створений промисловий зразок побутової печі та запланований запуск у виробництво на […]

«БФ Завод» приступив до виконання замовлення ГК «Кулиничі»

У жовтні ТОВ «БФ Завод» приступив до виконання замовлення виробника хлібу та хлібобулочних виробів  ініційованого у серпні поточного року. Матеріали вироблені на підприємстві призначені для проекту будівництва промислових площ у м. Васильків, Київської області. Ця подія надає черговий поштовх відновленню економіки країни під час війни. Об’їданні зусилля ведучих підприємств у своїх сферах будуть сприяти збереженню […]

Сендвіч-панелі PIR для потреб «Української холдингової лісопильної компанії»

У цьому місяці нашим підприємством був здійснений успішний запуск лінії прокатки сендвіч-панелі PIR для потреб «Української холдингової лісопильної компанії». Матеріал виробляється для проекту будівництва нових виробничих потужностей деревообробного підприємства.