Зерносховище. Острожани

Використання металоконструкцій у комерційному будівництві відкриває безліч можливостей для оптимізації вартості зведення будівель, суттєво збільшує експлуатаційний період, полегшує монтажні та розвантажувально-навантажувальні роботи. Прогресивні будівельні матеріали з металу, такі як: гнутий профіль, sin балка, pir панель дозволяють здешевити собівартість ще на етапі проектування. Навіть якщо попередній проект реалізований без урахування використання подібних компонентів, може бути зроблено оптимізацію або перепроектування.
Завод з виробництва профнастилу та інших металоконструкцій — BF Завод має виробничі потужності та власний інженерний відділ. Це гарантує партнерам та замовникам отримати сучасне та ефективне рішення у будь-якій сфері.
Зерносховище в Острожанах — приклад сучасної будівлі у сфері агробізнесу, спроектована та збудована у співпраці з нашим підприємством. У будівництві використовувалася pir панель та інші технологічні матеріали, що забезпечить тривалу експлуатацію будівлі.